Basen i SPA w Rewalu

Ośrodek wypoczynkowy z basenem i SPA

Rezerwacja pokoju w typowo turystycznej miejscowości często wydaje się wiązać z ryzykiem. Jeśli nie należysz do osób, które uważają, że złe warunki noclegowe z pewnością zrekompensuje im piękna pogoda, nasz pensjonat będzie świetnym wyborem dla Ciebie. Oferujemy piękne i nowoczesne ośrodki wypoczynkowe z basenem. Nasze hotele mają świetnie zaaranżowaną pływalnię, w której do Twojej dyspozycji będzie również sauny, strefa spa i jacuzzi.

Oferta Rewal Resort przypadnie do gustu również osobom, które dawno nie miały do czynienia z wodą i nie czują się na tyle pewnie, aby od razu próbować swoich sił z morskimi falami. Nasze hotele ze spa pozwolą Ci poćwiczyć pływanie. Basen w ośrodku wypoczynkowym to również świetny sposób, aby odprężyć się po całym dniu zwiedzania.

Jeśli taka perspektywa trafia w Twój gust, nie czekaj — sprawdź ofertę naszych trzech obiektów: Grand, Florek i Arielka i zarezerwuj pokój dla Ciebie i Twoich najbliższych! Na naszej stronie internetowej znajdziesz nie tylko szczegółowy opis apartamentów, lecz także atrakcyjne promocje.

Basen

Zapraszamy wszystkich gości do skorzystania z przepięknie oświetlonego basenu w Rewalu. Ta atrakcja w szczególności przypadnie do gustu osobom, które lubią pływać i zażywać odprężające kąpiele. Nasz basen ma wymiary: 8,5 x 4,5, a jego głębokość wynosi 1,45 m.
Aby w pełni się odprężyć i wyciszyć warto skorzystać z jacuzzi. Ponadto na terenie strefy SPA znajduje się również miejsce dla najmłodszych. Brodzik dla dzieci o wymiarze 0,5 m sprawi, że maluchy nie będą chciały wychodzić z wody. Dodatkową atrakcją jest znajdujący się w basenie przeciwprąd i wylewnica.

Strefa Saun

Zachęcamy Państwa do skorzystania ze spa w Rewalu.

W naszej strefie relaksu skorzystają Państwo z łaźni parowej, sauny suchej fińskiej lub aromatyczno-ziołowej. Pierwsza metoda to nic innego jak kąpiel w gorącym powietrzu przesyconym parą wodną wypełniającą stopniowo całe pomieszczenie z ceramiki. Z kolei sauna sucha fińska jest wstanie utrzymać wysoką temperaturę dzięki specjalnemu piecu, który rozgrzewa kamienie. Ponadto w jej wnętrzu znajdują się drewniane i wygodne siedziska. Natomiast aromatyczno-ziołowa łączy w sobie tradycyjną kąpiel suchą z ziołami, olejkami eterycznymi oraz aromaterapią, które działają niezwykle relaksująco.

Zapisz się do Newslettera i odbierz 5% rabatu przy rezerwacji na naszej stronie

Rabat dotyczy oferty ze śniadaniem oraz ze śniadaniem i obiadokolacją

* dotyczy tylko osób zapisujących się po raz pierwszy

PFR