x

 

Grand Resort - hotele blisko morza w Rewalu

Twój udany wypoczynek nad morzem

Grand Resort

Mnogość atrakcji w hotelu i w sąsiedztwie

Nasz ośrodek znajduje się w pięknej i malowniczej miejscowości Rewal, która znajduje się tuż nad brzegiem Bałtyku. Okolica jest pełna ciekawych i sprzyjających wypoczynkowi atrakcji – od świetnie zorganizowanego kąpieliska aż po szlaki turystyczne i pomniki przyrody, które warto zwiedzić. Nasze hotele nad morzem to obiekty, w których z pewnością nie będziesz się nudzić.

Zadbaliśmy również o to, żeby brzydka pogoda nie miała szans zrujnować Ci wakacji, dlatego w każdym z naszych obiektów znajdziesz mnóstwo atrakcji, które umilą Ci dzień. W hotelu dostępny jest ekskluzywny kryty basen oraz spa – dzięki temu Twój wypoczynek nad morzem będzie się odbywał w królewskich warunkach. Pokoje są wyposażone w odrębne łazienki oraz kompletne wyposażenie niezbędne na wakacjach.

Przekonaj się, że nad Bałtykiem również można odpoczywać, nie nudząc się ani chwili. W Rewal Resort zadbamy o każdy szczegół Twoich wakacji — sprawdź dostępne pokoje i zrób rezerwację już dziś!

Zapraszamy

Tworząc hotel kierowaliśmy się doświadczeniem w dziedzinie turystyki zdobywanym przez lata. Grand to trzeci obiekt z naszego portfolio o najwyższym standardzie. Posiada również przepiękną kawiarnię, która uzupełnia całą naszą ofertę, w ten sposób tworząć doskonały kompleks o wysokim standardzie. Kompleks to trzy pensjonaty połączone ze sobą w miejscowości Rewal - Arielka wybudowana w 2007 roku, Florek wybudowany w 2012 i Grand w 2022.

Nasza oferta

To, co nas wyróżnia od innych obiektów to charakter wyposażenia każdego pokoju w aneks kuchenny z dostępem do różnych sprzętów kuchennych oraz w każdym pokoju piekarnik z funkcją mikrofali. Nasi Goście, jeżeli tylko mają takie życzenie, mogą gotować sobie samodzielnie.
Istnieje również możliwość skorzystania z naszej oferty gastronomicznej dla osób chcących odpocząć od kuchni i spożyć posiłek w nowoczesnej i przestronnej jadalni, która powstała w nowym obiekcie. Polecamy również przepiękną kawiarnię, która uzupełnia całą naszą ofertę.
W naszym obiekcie Florek dostępny jest basen dla gości.

Urlop nad morzem

Grand to hotel w niemalże samym sercu Rewalu. Obiekt znajduje się w odległości 150 metrów od morza, a także blisko centrum miasteczka. Rewal to zdecydowanie jedna z najciekawszych i niesamowitych miejscowości nad polskim morzem. W Rewalu znajduje się wiele ciekawych obiektów. Są to m.in. taras widokowy ulokowany w centrum przy głównym zejściu na plażę, promenada wiodąca do kolejnej platformy widokowej oraz liczne pomniki i obiekty świadczące o tradycji rybackiej. W Rewalu jest bardzo dużo tras rowerowych, a więc nic tylko przyjeżdżać do nas na udany wypoczynek.

PFR
Bezpieczny hotel
Akceptujemy Bony Turystyczne