Jazda konna w Rewalu

Hotel ze stadniną koni

Wakacje nad morzem wcale nie muszą polegać wyłącznie na wylegiwaniu się na słonecznej plaży, kąpielach w wodzie czy biernym odpoczywaniu. W tym czasie warto również skorzystać z atrakcji turystycznych. Wybierając się do Rewala, aż żal byłoby nie wykorzystać możliwości, jaką jest jazda konna. Stajnia znajduje się w pobliżu naszego hotelu i zapewnia usługi zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących jeźdźców. Nie mamy wątpliwości, że stadnina koni to miejsce, które pokochają wszyscy miłośnicy zwierząt oraz aktywności fizycznej.

Stadnina koni w Rewalu

Rewal to nadmorskie miasteczko, które zachwyca nie tylko pięknymi widokami, ale również wieloma wspaniałymi atrakcjami zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jedną z aktywności, na jaką można się tutaj skusić, jest jazda na koniu w stadninie znajdującej się niedaleko naszego hotelu. To równie dobry sposób na odpoczynek jak kąpiel w morzu, a do tego niesie ze sobą wiele korzyści - przebywanie ze zwierzętami może poprawić samopoczucie, a także pozbyć się stresu i codziennych trosk. Ponadto skorzystanie z usług, jakie ma do zaoferowania stajnia, wpływa na zdrowie. Jeździectwo konne odbywa się na świeżym powietrzu, co dobrze działa na organizm. Aktywność ta sprawia również, że w nawyk wchodzi trzymanie pleców prosto, co jest ważne dla prawidłowej postawy ciała.

Jazda konna po Rewalu

Hotel ze stadniną koni w Rewalu oferuje możliwość zapisania się na kursy jazdy konnej. Stajnia znajduje się niedaleko naszego pensjonatu, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i dotrzeć do niej spacerkiem. Zapewnia lekcje nie tylko na swoim terenie, ale również wyjazd poza obiekt, oczywiście po wcześniejszym sprawdzeniu umiejętności jeździeckich. Przejażdżki odbywają się po okolicznych i przystosowanych w tym celu miejscach. Istnieje również możliwość jazdy konnej po plaży, co stanowi wyjątkową atrakcję i zapewnia niezapomniane wrażenia.

Kursy jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców

Stadnina koni w pobliżu naszego hotelu w Rewalu to miejsce, które mogą odwiedzić zaawansowani oraz początkujący jeźdźcy. To atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, a to dlatego, że stajnia oferuje lekcje już od 4 roku życia. Najmłodsi, pod czujnym okiem prowadzących, rozpoczynają kurs na kucykach, przygotowując się do jazdy konnej poprzez ćwiczenia i zabawy, które dostarczają dużo frajdy.

Oferta skierowana jest do każdego, kto już umie lub chce nauczyć się jazdy konnej. Stajnia niedaleko naszego hotelu prowadzona jest przez doświadczonych jeźdźców, dzięki którym do perfekcji opanują Państwo siedzenie w siodle. Stadnina koni zapewnia odpowiednie warunki do nauki, a także całe wyposażenie - począwszy od uzdy po strzemiona i siodło.

Jazda konna - wyjątkowa atrakcja dla wczasowiczów w Rewalu

Planując pobyt w hotelu w Rewalu, zachęcamy Państwa do wykorzystania tego czasu nie tylko na zwiedzaniu, ale również na skorzystaniu z dostępnych atrakcji. Jazda konna w pobliskiej stadninie to jedna z propozycji. Stajnia z końmi zaprasza zarówno najmłodszych, jak i dorosłych niezależnie od umiejętności jeździeckich. Gorąco polecamy, by tegoroczne wakacje spędzić na aktywnościach fizycznych i pokłusować na koniu po plaży.

Zapisz się do Newslettera i odbierz 5% rabatu przy rezerwacji na naszej stronie

Rabat dotyczy oferty ze śniadaniem oraz ze śniadaniem i obiadokolacją

* dotyczy tylko osób zapisujących się po raz pierwszy

PFR